עדכון קורונה/ מס' 10

רביעי | 12:30 | כ"ט אדר 25.3

תושבים יקרים

מספר החולים המאובחנים בישראל גדל, ומטיל עומס רב על צוותי החקירה של משרד הבריאות. אם בתחילת האירוע קיבלנו מסלולי חקירה תוך מספר שעות כעת לוקח מספר ימים לפרסום של מסלולי החולים.

במצב זה ומתוך רצון למנוע את התפשטות המחלה ביישובנו הקהילתיים המאופיינים באינטראקציה גבוהה החלטנו לבצע תשאול עצמאי ומהיר על ידי צוות מקצועי של המועצה, הכולל עובד סוציאלי, ואדם נוסף שהוכשר לכך.

התשאול יעשה במקביל לחקירה האפידמיולוגית של משרד הבריאות ולא בא להחליפה, אלא לצמצם התפשטות על ידי פרסום מידע מהיר של מסלול החולה בקרב הבאים עם החולים במגע ולהכניסם לבידוד בכדי להגן על הקהילה.

שיתוף הפעולה עם החולים הוא חיוני, אך נעשה מתוך רצון חופשי ובהסכמה מלאה מתוך אותה ערבות הדדית המיוחדת כאן בהר, למען שלומם ובריאותם של שאר תושבנו.

המידע מפורסם באתר המועצה וכן נשלחת הודעה עם עדכון מפורט ליישובים.

להלן שם החולה שנתונים לגביו הועלו לאתר:

ביום שלישי 24.3.2020 – נודע כי אלעזר שפירא תושב עשהאל נמצא חיובי בבדיקה של נגיף הקורנוה. למסלול החולה באתר המועצה>> https://www.hrhevron.co.il/1054/

שמם של 2 חולים נוספים שאובחנו היום יפורסם לאחר קבלת אישור והשלמת התשאול.

אנו שבים ומבקשים להקשיב להנחיות משרד הבריאות ולהקפיד על ביצועם. אנו מודים לתושבים ששיתפו עמנו פעולה. ככל שיותר חולים ישתפו פעולה נוכל להקדים ולצמצם את ההתפשטות המחלה. כוחה של קהילה חזקה ומגובשת מתגלה ברגעים הללו.

בברכת רפואה קרובה

יוחאי דמרי

ראש המועצה