עדכון קורונה/ מס' 16


שישי | 12:00 | 16.10 | כ"ח תשרי


פתיחת מעונות היום הצהרונים והגנים


תושבים יקרים

לאחר החלטת הממשלה אמש להחזיר לפעילות את  גני הילדים והמעונות, פעלנו במהירות לאפשר את פתיחת מערכת החינוך בהר חברון, שמח לבשר כי כבר ביום ראשון יפתחו כל מעונות היום והגנים וכן הצהרונים ביישובי הר חברון על פי המתווה הבא:


- מעונות היום יפעלו ביום ראשון בין השעות 9:00-12:00 ומיום שני יפעלו כרגיל.

- גני הילדים יפתחו ביום ראשון בשעה 9:00 ליום  לימודים מלא.

- צהרונים יפתחו בכל יישוב על פי הערכות מקומית.

- מעונות היום יפעלו שישה ימים בשבוע.

- גני הילדים יפעלו בימים ראשון עד חמישי וביום שישי במתכונת 'זום'.

- אנו ממליצים לתושבים להתעדכן פרטנית בכל יישוב במידה וישנם שינויים מקומים.


מתווה לימודים זה הינו החלטה שקיבלנו בהר חברון לשבוע הקרוב ותאפשר להימנע מהכנסת סייעת סבב ובכך לצמצם הדבקות. בנוסף יאפשר כח אדם פנוי להפעלת מסגרות לימודים לילדי הילדים החיוניים בכיתות הנמוכות. וכן במקרה של בידוד או הדבקות של איש צוות ניתן יהיה להכניס במקומם ולהמנע מסגירת הגן.

 
תושבים יקרים, אומנם הפכנו לרשות ירוקה בזכות האחריות והערבות ההדדית ושיתוף פעולה מצוין בין היישובים למועצה אך הקורונה עוד כאן, בתשאולים שערכנו ניתן לראות בברור שמערכת החינוך היא מקור הדבקה משמעותי, האיזון והצורך לשוב לשגרת חיים מחייבת אותנו לנהוג בזהירות ואחריות, אנו נמשיך לעקוב ובמקום שידרש נפעל  להפסיק את הלימודים.


הערכתי הרבה לצוות אגף החינוך והמתנ"ס, לגננות ולסייעות ולחברה לפיתוח על המוכנות וההערכות המהירה, בע"ה שתהיה חזרה יעילה, בטוחה ובריאה. ביום ראשון הקרוב בשעות הבוקר יפעילו קופות החולים- לאומית, מכבי וכללית מתחם בדיקות קורונה ברחבת אולם הספורט במיתרים.

יש לתאם ביום ראשון בבוקר תור מראש ולהתעדכן בשעות הבדיקה ובצורך בהפניית רופא.


שבת שלום!


יוחאי דמרי, ראש המועצה.