מתנ''ס הר חברון

חזון ומציאות – יחד על ההר

מתנ"ס הר-חברון הוקם בשנת 2001, ע"י מוא"ז הר-חברון וחברת המתנ"סים, כדי להביא לתנופה ושינוי מערכתי, התייעלות ורענון פעילות התרבות – הקהילות – הוספת מגוון פעילויות ערכיות וגיבוש - חברתיות בישובי המועצה האזורית הר-חברון.

המתנ"ס האזורי פועל בכל יישובי המועצה האזורית:

המרכז- מרכז ההפעלה והמשרדים ממוקם במשרדי מחלקת החינוך והמועצה האזורית במרכז האזורי מיתרים  ובו נמצאת המנהלה המורחבת של המתנ"ס ומחלקת החינוך, משרדי מנהלי התחומים השונים וההרשמה.

הפעילות- במרכזונים, אולמות תרבות  ומתנסוני"ם  ב15 היישובים ובמרכז חוגים ותרבות הממוקם ביישוב סוסיא.

המתנ"ס משרת את האוכלוסייה הרב- גונית של הר חברון – תושבים ותיקים , צעירים, עולים חדשים, אוכלוסיית גיל הזהב (מעט), חילונים ודתיים, עולים מארצות חבר העמים ואוכלוסיות ייחודיות מהסביבה.
בהיות המתנ"ס מרכז תרבות ויוזמות ערכיות, מהווה מקום לחיבור וסיוע לקבוצות ולארגונים שונים כמו: "מכון ראשית – יום לימוד נשים"– לסטודנטים – מדריכי נוער, מדרשות ובתי ספר שדה: "סוסיא", "מעלה חבר", לעמותות שונות כ "חנוך לנער" ועוד.

כביטוי לרב-תרבותיות המאפיינת את היישובים, משולב במתנ"ס צוות המופקד על תחומים קרובים ומשולבים – הנותן ביטוי לנושאים המעסיקים ונוגעים בחזונם ובעשייה הייחודית שלהם ולכלל התושבים.

הפעילות נעשית בשיתוף פעולה עם פעילים חברתיים ביישובים – ועדים מקומיים, מזכירויות היישובים ופורום  פעילויות ואיגום של משאבים. מגיל 0 ועד בכלל בכל נושאי ההעשרה, ההעצמה המשפחתית והקהילתית, תרבות כלל – יישובית ואזורית.

מתנ"ס הר חברון = שירות, איכות ואמינות באווירה משפחתית 

תחומי אחריות המתנ''ס-

  • צהרונים
  • להב“ה - קידום נוער
  • נוער
  • מחלקת תרבות וקהילה
  • ספריה
  • ספורט וחוגים
  • צעירים
  • מוגנות בהסעות

שעות קבלת קהל ומענה טלפוני:

מתנ''ס הר חברון
שם תפקיד טלפון נייד מייל
חיליק גוטמן מנהל מתנ''ס הר חברון 02-9969113 Hilikg@hrhevron.co.il
מאירה בכר מזכירה 02-9969164 Meira@hrhevron.co.il
כרמית טולדנו מנהלנית 02-9969147 Carmit@hrhevron.co.il
חני שפירא מנהלת תחום גיל הרך 02-9969148 Hannyis@hrhevron.co.il
רויטל סופר מזכירת מחלקת גיל הרך 02-9969627
אוסנת אבו רכזת נוער 02-9969115
אמונה אריאל מנהלת ספריות Emunaa@hrhevron.co.il
נדב רייכמן להב''ה 02-9969149 Nadavr@hrhevron.co.il
מנהלת תחום תרבות 02-9969116
יעל דמרי מנהלת מרקם 02-9969182 052-8990334 yaeld_mirkam@hrhevron.co.il
מיכל אייל/סטלה אברמוב מזכירת מרקם 02-9969146 Mirkam@hrhevron.co.il
שלומית קופלנד מירקם Shlomitc@hrhevron.co.il
צפנת גלומב מירקם Tsafnat@hrhevron.co.il
גיתית אלמליח מירקם Gitit@hrhevron.co.il
צפריר קופרמן מירקם Cooperman@hrhevron.co.il
בימים א-ה משעה 8:00 עד 16:00.
קבלת קהל בימי שלישי משעה 8:30 עד 16:00 ע"פ תאום טלפוני מראש לקביעת השעה.
ניתן לקבוע פגישה בימים אחרים ע"פ תאום מראש.

דרכי תקשורת:

טלפון: 02-9969114-164
פקס: 02-9969150