מתנ''ס הר חברון

יחד על ההר


מתנ"ס הר-חברון הוקם בשנת 2001, בידי מוא"ז הר-חברון וחברת המתנ"סים, כדי להוביל את תחומי הקהילה, תרבות, פנאי ונוער ברחבי המועצה והישובים

כיום בתחומי האחריות של המתנ"ס נכללים - 
מעונות
צהרונים
קהילה, פנאי ותרבות
צעירים
ספריות
ספורט
נוער
להב“ה - קידום נוער
מרקם
מרכז להתפתחות הילד.

משרדי המתנ"ס נמצאים במבנה המועצה ובו נמצאים עובדי ומנהלי המתנ"ס, עם זאת מרבית פעילות המתנ"ס מתרחשת בישובים ובאולמות הספורט הנמצאים באיזור תעשיה מיתרים ובישוב סוסיא, בנוסף המתנ"ס פועל בכל יישובי המועצה האזורית בין אם בהפעלת חוגים, קורסים ויוזמות ובין אם בליווי והכשרת בעלי תפקידים כגון - רכזות הקהילה, רכזי הנוער, מנהלות מעון ורכזות צהרון, ספרניות וכו'

המתנ"ס משרת את כלל תושבי המועצה ואף פועל לחיבור בין האוכלוסיות השונות של הר חברון – תושבים ותיקים , צעירים, עולים חדשים, אוכלוסיית הקשישים, חילונים ודתיים וכו'

המתנ"ס רואה ערך גדול בשיתופי פעולה בין מגזריים ופועל לחיבור השחקנים השונים - הרשות המקומית, תושבים וישובים, בעלי עסקים ועמותות ולכן המתנ"ס מובל בידי הנהלה ציבורית ובה משולבים תושבים ואנשי מקצוע, כך גם הפעילות נעשית בשיתוף פעולה רצוף עם הישובים ועם הפעילים החברתיים ביישובים – ועדים מקומיים, מזכירויות היישובים וחברי הוועדות השונות.
הפעילות מיועדת מגיל 0 ועד 120 בכל נושאי התרבות, ההעשרה, ההעצמה המשפחתית והקהילתית וכו'.

מוזמנים לבוא לקחת חלק.

שעות קבלת קהל ומענה טלפוני:

בימים א-ה משעה 8:00 עד 16:00.
קבלת קהל בימי שלישי משעה 8:30 עד 16:00 ע"פ תאום טלפוני מראש לקביעת השעה.
ניתן לקבוע פגישה בימים אחרים ע"פ תאום מראש.

דרכי תקשורת:

טלפון: 02-9969114-164
פקס: 02-9969150

מתנ''ס הר חברון
שם תפקיד טלפון נייד מייל
חיליק גוטמן מנהל מתנ''ס הר חברון 02-9969113 Hilikg@hrhevron.co.il
מאירה בכר מזכירה 02-9969164 Meira@hrhevron.co.il
יפעה פולק מנהלת המכון להתפתחות הילד 058-6001030 yifahpol@gmail.com
כרמית טולדנו מנהלנית 02-9969147 Carmit@hrhevron.co.il
חני שפירא מנהלת תחום גיל הרך 02-9969148 Hannyis@hrhevron.co.il
רויטל סופר מזכירת מחלקת גיל הרך 02-9969627
קרן לפאיר מנהלת תחום ליווי רכזות קהילה 052-3114457 kehilot@hrhevron.co.il
אוסנת אבו רכזת נוער 02-9969115
אביבית רם-פלד רכזת נוער ז'-ח' 02-9969115
נדב רייכמן להב''ה 02-9969149 Nadavr@hrhevron.co.il
אמונה אריאל מנהלת ספריות Emunaa@hrhevron.co.il
מנהלת תחום תרבות 02-9969116
יעל דמרי מנהלת מרקם 02-9969182 052-8990334 yaeld_mirkam@hrhevron.co.il
מיכל אייל/סטלה אברמוב מזכירת מרקם 02-9969146 Mirkam@hrhevron.co.il
שלומית קופלנד מירקם Shlomitc@hrhevron.co.il
צפנת גלומב מירקם Tsafnat@hrhevron.co.il
גיתית אלמליח מירקם Gitit@hrhevron.co.il
צפריר קופרמן מירקם Cooperman@hrhevron.co.il
חיה שפירא מזכירות המכון להתפתחות הילד 073-2370600 mahonhild@hrhevron.co.il
אשרת שלם רכזת צהרונים 0502802162 oshrat@hrhevron.co.il