ספר טלפונים

כתובתנו בדואר: מועצה אזורית הר חברון, אזור תעשיה מיתרים, ד"נ הר חברון מיקוד- 9043550

לישכה/ מזכירות

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
יוחאי דמרי
ראש מועצה
02-9969100/111 Yor@hrhevron.co.il
יוחאי סביון
מנהל משאבי אנוש
02-9969 Yohais@hrhevron.co.il
אלירם אזולאי
מנכ"ל מועצה
02-9969102 Eliram@hrhevron.co.il
אלון קרקובסקי
ראש מטה ראש מועצה
02-9969140 Alon@hrhevron.co.il
לאה מנדל
מנהלת קליטה
02-9969167 073-2370666 Leam@hrhevron.co.il
פלורנס מצליח
מנהלת לשכת מנכ"ל
02-9969102 Harhev@hrhevron.co.il
גליה ברמי
צוות לשכה
02-9969100 02-9963236 Lishkarosh@hrhevron.co.il
אילנית טידונה
צוות לשכה
02-9969111 Ilanit@hrhevron.co.il
יהודה גרמן
אמנה
02-9969190 Yehudag@hrhevron.co.il
שמעיה
דוברות המועצה
02-9969173 Dover@hrhevron.co.il
רוני אגלטל
קרן הר חברון
Roni@hrhevron.co.il
דוד סגל
מבקר מועצה
02-9969142 Davids@hrhevron.co.il
יהודה אפריאט
ועד עובדים
02-9969132 073-2370644 vaad@hrhevron.co.il
חיים תבו
קצין תעבורה
02-9969122 073-2370638 Haimt@hrhevron.co.il

גזברות

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
הילה בוגטוס
רכזת תברי"ם
02-9969178 hilab@hrhevron.co.il
יעל ארביב
חשבת שכר
02-9969170 0732370661 yaela@hrhevron.co.il
סינטיה קוסטיקה
גבייה
029969108 Gviya@hrhevron.co.il
אבי שליש
גזבר המועצה
02-9969139 zipih@hrhevron.co.il
ציפי הרשקו
מזכירה
02-9969139 073-2370641 Zipih@hrhevron.co.il
עובדיה זכריה
מנהל חשבונות
02-9969109 Ovadiz@hrhevron.co.il
צ'יקו כרמונה
מנהל חשבונות ספקים
02-9969110 02-9969157 Chico@hrhevron.co.il
סימונה שיריון
מנהלת גביה
02-9969193 029969154 Gviya@hrhevron.co.il
אילנה אלן
גביה
02-9969168 Gviya@hrhevron.co.il

רכש ובטיחות

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
איציק רוזליו
בטיחות מתקנים
02-9969112 Izakr@hrhevron.co.il
איציק רוזיליו
רכש שכר ותקשורת
02-9969112 Izakr@hrhevron.co.il

בטחון

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
נדב צחור
מנהל מחלקה
02-9969118 nadav@hrhevron.co.il
ענת ישעיהו
מזכירה
02-9969119 Anaty@hrhevron.co.il
יוסי אדרי
קב"ט מוסדות חינוך
02-9969121 Yosia@hrhevron.co.il
איציק קדוש
כיבוי
02-9969171 Izakk@hrhevron.co.il
סייר מוסדות
סיור מוסדות
02-9969615 Siurm@hrhevron.co.il
נועם בר
רפואה
02-9969135 Noamb@hrhevron.co.il
דורון לוי
משטרה
02-9969169 Police@hrhevron.co.il
בת שרות
בת שרות
02-9969174 -

הנדסה

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
ניסים אויזרט
רכז ועדת תכנון ובניה
-
יונתן שמיר
מנהל מחלקה
02-9969129 Yonatan@hrhevron.co.il
הדסה מאיר
מזכירה
02-9969129 02-9969136 Hadasam@hrhevron.co.il
אינה פילין
מהנדסת
02-9969131 Innaf@hrhevron.co.il
יפעת ועלני
רכזת תכנון
02-9969194 Ifatv@hrhevron.co.il 
שי לוחי
פיקוח
02-9969192 Shai@hrhevron.co.il
סיגל בורגיל
מזכירה
02-9969195 Reginag@hrhevron.co.il

רווחה

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
נועה למנצח
עובדת סוציאלית
02-9969120 -
הודיה הילר
עובדת סוציאלית
02-9969124 -
תהילה גולדשטיין
עובדת סוציאלית
02-9969127 -
רפי וורצמן
מנהל מחלקה
02-9969133 Rafiv@hrhevron.co.il
נעמי פרץ
מזכירה
02-9969141 02-9969159 Naomyp@hrhevron.co.il
רימונה בן חמו
עו"ס
02-9969134 rimonab@hrhevron.co.il
נעמי פרוינד
עו"ס
02-9969186 Neomif@hrhevron.co.il
נעמה ריבלין
עו"ס להבה חינוך
02-9969141 Naamar@hrhevron.co.il
יפי גליק
עו"ס
02-9969141 Yaffig@hrhevron.co.il
שולי כהן
עו"ס
02-9969158 Sholi@hrhevron.co.il
שמוליק זמורה
עיר ללא אלימות
02-9969196 Shmulikz@hrhevron.co.il

תשתיות ופרוייקטים

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
עוזי בכר
מנהל אגף
02-9969123 Uzib@hrhevron.co.il
דר' מיכאל וורנסקי
וטרינר
02-9969105 Mihaelv@hrhevron.co.il
דינה אמיתי
מזכירה
02-9969162 02-9969188 Dinaa@hrhevron.co.il
שרה עורקבי
מזכירה
02-9969104 Sara@hrhevron.co.il
צוות
צוות
02-9969198 Tzevet@hrhevron.co.il

אגף חינוך ומתנ"ס

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
עופרה יצחק
מזכירת מחלקת חינוך
02-9969114 ofra@hrhevron.co.il
רחלי ממן
אחראית מוגנות בהסעות
02-9969116 -
אוסנת אבו
רכזת נוער
02-9969115 -
לאה סרודי
מזכירת תחום גנים
02-9969179 -
נדב צחור
מנהל מחלקת חינוך
-
חיליק גוטמן
מנהל אגף
02-9969113 Hilikg@hrhevron.co.il
יוחאי סביון
מנהל תחום נוער וספורט
02-9969180 Yohais@hrhevron.co.il
ענת ליפשיץ
מנהלת תחום גני ילדים
02-9969117 Anatl@hrhevron.co.il
נדב רייכמן
קב"ס
02-9969149 Nadavr@hrhevron.co.il
יונתן אלימלך
קב"ס
02-9969 Yonatane@hrhevron.co.il
כרמית טולדנו
מנהלנית
02-9969147 02-9969150 Carmit@hrhevron.co.il
מאירה בכר
מזכירה
02-9969164 Meira@hrhevron.co.il
חני שפירא
מנהלת תחום גיל הרך
02-9969148 Hannyis@hrhevron.co.il
מיכל אייל/יעל דמרי
מירקם
02-9969146 Mirkam@hrhevron.co.il
שלומית קופלנד
מירקם
Shlomitc@hrhevron.co.il
צפנת גלומב
מירקם
Tsafnat@hrhevron.co.il
גיתית אלמליח
מירקם
Gitit@hrhevron.co.il
צפריר קופרמן
מירקם
Cooperman@hrhevron.co.il
שלומית גילטיין
פסיכולוגית
02-9969189 Shlomitg@hrhevron.co.il
איריס נאמן
מזכירת המחלקה
02-9969184 Irisn@hrhevron.co.il
פסיכולוגים
פסיכולוגים
02-9969626 Shapach@hrhevron.co.il
יעל חמאוי
מנהלת תחום תרבות
02-9969116 Yaelh@hrhevron.co.il
אמונה אריאל
מנהלת ספריות
Emunaa@hrhevron.co.il

מכון להתפתחות

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
חיה שפירא
מזכירות
073-2370600 073-2370651 mahonhild@hrhevron.co.il
יוכי קלמזון
פסיכולוגית
02-9969606 Yochyk@hrhevron.co.il
שולמית פישמן
תקשורת
shulamitf@hrhevron.co.il
חיה שפירא
ריפוי בעיסוק
chanas@hrhevron.co.il
ציפי קולמבוס
צוות
zipik@hrhevron.co.il

פיזיוטרפיה
02-9969605 -

מחשוב

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
אלי יצחק
מנהל תחום מחשוב
02-9969156 073-2370646 Eliy@hrhevron.co.il

מועצה דתית

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
גלעד מתנה
ראש המועצה הדתית
Gilad@shaveihevron.org
ראובן טל
מזכיר מועצה
02-9969143 Reuvent@hrhevron.co.il
ורדית בנימין
מזכירות
02-9969145 08-6510076 Mdatit@hrhevron.co.il
ביבי קדוש
הנה"ח
02-9969144 Bibik@hrhevron.co.il

החברה לפתוח הר חברון

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
נריה סגרון
מנהל אתרי בנייה
02-9969812 -
מאיר נחליאל
מנכ"ל
02-9969811 Meirn@hrhevron.co.il
ליאת חזן
סמנכ"לית
02-9969817 Liath@hrhevron.co.il
חיים איבגי
מנהל מח' תחבורה
02-9969804 08-6254808 Haime@hrhevron.co.il
גרשון זלכה
מפקח
02-9969810 Gershon@hrhevron.co.il
אבי שוקרון
סדרן
02-9969806 Avish@hrhevron.co.il
אביאל דהן
סדרן
02-9969807 Avield@hrhevron.co.il
חדי טייכמן
חשבת שכר
02-9969825 hedit@hrhevron.co.il
ציון בוקובזה
קצין בטיחות
02-9969809 Tzion@hrhevron.co.il
סיגל פוגל
מזכירה תחבורה
Sigalf@hrhevron.co.il
ניסים אוויזרט
הנדסה
Nisim@hrhevron.co.il
נדב אברמוב
אתר סוסיא
nadava@hrhevron.co.il
שירה מונק
הנהלת חשבונות
shiram@hrhevron.co.il
נתי ישראלי
תיירות
02-9969803 natii@hrhevron.co.il
מוריה פרוינד
תיירות
Moriah@hrhevron.co.il
רננה חמו
רכש
02-9969805 Renanach@hrhevron.co.il
ליאת רביבו
מנהלת חשבונות
Liatr@hrhevron.co.il

מוקד הר חברון

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל


02-9969161 -

מוקד בטחוני

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל


02-9969530 -

מערכות מידע ותקשוב

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל

מנהל המחלקה
02-9969125 danka@hrhevron.co.il
דן קאפח
מערכות מידע
029969125 Danka@herhevron.co.il

הזמנת אוטובוסים חל"פ

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל


Avish@hrhevron.co.il

אדורה

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
אדורה

ד.נ. הר חברון 9041500
08-6812580 08-6600322 Adora1@barak.net.il
גבי עמר
חבר מליאה
-
אבי אשר
מזכיר הישוב
054-2399753 Aviasher11@gmail.com
אביבה עמר
מזכירה
-
רחמים ידגרוב
רבש"צ
050-8858772 -

אשכולות

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
יניב מילס
מזכיר היישוב
0508463226 yanivmiles@gmail.com
אשכולות

ד.נ. הנגב 8537700
08-6238933 08-6237662 eshkolot3@bezeqint.net
ישי גבאי
חבר מליאה
054-5537889 -
אבי ברבן
מזכיר הישוב
050-8443263 barabanavi@gmail.com
אורית כרמי
מזכירה
052-2422264 -
פסח אלון
רבש"צ
054-6774484 -

בית חגי

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
בית חגי

ד.נ. הר חברון 9043000
02-9961911 02-9963785 -
ראובן טל
חבר הנהלה
050-6985883 -
איציק זרגרי
מזכיר הישוב
058-4491494 mazkir@bhagay.com
אורנה יוסף
מזכירה
mazkira@bhagay.com
יחזקאל פייגלין
רבש"צ
052-8990544 -

בית יתיר

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
בית יתיר

02-9963540 | 052-9961950 02-9964118 mis@byatir.org
הדר בן גרא
חבר מליאה
052-6431889 -
ישראל קוין
מזכיר הישוב
052-5665516 maz@byatir.org
מיכל סיונוב
מזכירה
052-2283775 -
זאב שפירא
רבש"צ
052-8903705 | 052-9277798 -

כרמל

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
כרמל

ד.נ. הר חברון 9040400
02-9963101 02-9963404 mazkirut@moshavcarmel.com
אלישבע רוזנפלד
חבר מליאה
052-8990122 -
ירון גבאי
מזכיר הישוב
050-7714312 mazkir@moshavcarmel.com
נירית אדלה
מזכירה
052-4767300 mazkirut@moshavcarmel.com
שמחה קורן
רבש"צ
052-8903516 | 052-9214080 -

ליבנה

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
ליבנה

ד.נ. הר חברון 9041100
08-9954298 08-9955507 Livna11@bezeqint.net
אתי אדרי
חבר מליאה
052-8308196 -
רמי קורש
מזכיר הישוב
050-5958855 koresh7@bezeqint.net
שוש שלומוב
מזכירה
052-8990182 -
איציק בן דוד
רבש"צ
052-9213176 -

מעון

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
מעון

ד.נ. הר חברון 9041000
02-9963096 03-7624542 maon@maon.co.il
נועם חן
חבר מליאה
052-8903663 -
שאלתיאל צ'יק
מזכיר הישוב
052-8990274 -
מישל דרמון
מזכירה
052-8903601 mazkehila@maon.co.il
גדליה איתן
רבש"צ
052-8903698 | 052-9284307 -

מעלה חבר

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
מעלה חבר

ד.נ. הר חברון 9042000
02-9961981 03-7624542 misrad@mhever.com
שמוליק צביאל
חבר מליאה
052-4239595 -
רחלי הורוביץ
מזכיר הישוב
052-8903570 mazkir@mhever.com
שרונה פרידמן
מזכירה
052-5406218 -
ערן גאלדור
רבש"צ
052-9214081 -

נגוהות

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
נגוהות

ד.נ. לכיש 7939000
02-9605188 02-9605189 -
רעות מעודה
חבר מליאה
058-6322555 -
יגאל ליבנר ( מ"מ)
מזכיר הישוב
052-5665515 mazkir@negohot.org.il
שרי לוי
מזכירה
mazkirut@negohot.org.il
שמאי בן גד
רבש"צ
052-4239815 | 052-9450029 -

סוסיא

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
סוסיא

ד.נ. הר חברון 9040100
02-9961834 | 052-4239793 02-9963369 susya@netvision.net.il
איתמר קינד
חבר מליאה
052-7203301 -
שמוליק סנדר
מזכיר הישוב
052-6070575 mazkir@susya.net
חגית טפיה בזאורי
מזכירה
050-2135103 -
מיכאל מלכה
רבש"צ
052-6070060 | 052-9288912 -

סנסנה

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
איתי אלמליח
מזכיר היישוב
0523503542 mazkir@sansana.org
סנסנה

ד.נ. הנגב 8533400
08-6519999 | 08-6519909 08-6519888 -
יאיר שנייד
חבר מליאה
052-6860081 -
לימור כהן
מזכירה
054-2388767 misrad@sansana.org
יאיר קודיש
רבש"צ
052-5866434 -

עומרים

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
עומרים

ד.נ. הר חברון 9040800
08-6512045 08-6517190 momarim@bezeqine.net
רפי קדוש
חבר מליאה
053-7476863 -
דניאל אורי
מזכיר הישוב
054-7004949 teneomarimmazkir@gmail.com
רחל
מזכירה
055-8860021 -
דודו פרץ
רבש"צ
052-9209650 -

עתניאל

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
עתניאל

ד.נ. הר חברון 9040700
02-9963640 02-9964683 otniel.m@gmail.com
רועי גולדשמיט
חבר מליאה
052-6053123 -
ערן דגני
מזכיר הישוב
054-7628744 otnielmazkir@gmail.com
קרן מייסון
מזכירה
052-5665514 -
עידו טירם
רבש"צ
052-5665511 | 052-4737186 -

שמעה

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
שמעה

ד.נ. הר חברון 9040600
08-6654331 08-6654963 agshima@zahav.net.il
שוש אדר
חבר מליאה
052-8990213 -
אבי אשר
מזכיר הישוב
054-2399753 -
אורטל עמנו
מזכירה
050-4447582 -
אורי מינקוביץ
רבש"צ
052-9288902 -

תלם

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
תלם

ד.נ. הר חברון 9040900
08-6817922 08-6813380 telem83@gmail.com
מיקי הראל
חבר מליאה
052-3439977 -
תולי שינפלד
מזכיר הישוב
050-5225354 tuli@kfar-etzion.co.il
שירה
מזכירה
054-6258280 -
דודו דהן
רבש"צ
052-3232347 -

גרעין חירן

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
גרעין חירן

ד.נ. הר חברון 8498900
08-6639358 08-6433036 Mazkirhiran@gmail.com
אבישי בק
חבר מליאה
054-5990233 -
ירון גבאי
מזכיר הישוב
050-7714312 -
לירון לסרי
מזכירה
-
אסף טרבלסי (יו"ר ביטחון)
רבש"צ
058-4700931 -

מ. אביגיל

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
מ. אביגיל

avigailmail@gmail.com

חבר מליאה
-
יניב מילס
מזכיר הישוב
050-8463226 avigailmail@gmail.com
אפרת רזווג
מזכירה
052-8903815 -
בני בודי
רבש"צ
050-2200026 -

מ. אשתמוע

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
מ. אשתמוע

08-6488886 Harshalom1@gmail.com
שלום נחמיאס
מזכיר הישוב
052-3115296 -
ענת סמוטריץ'
מזכירה
052-6071651 -

מ. יאיר

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
אריה אידלס
מזכיר הישוב
052-3114086 -
יעקב שכטר
רבש"צ
054-6912161 -

מ. עשהאל

שם, תפקיד וכתובת טלפון פקס מייל
ישראל קוין
מזכיר הישוב
052-5665516 maz@byatir.org
צבי דויטש
רבש"צ
054-2633099 -